168,20 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2019 20:30

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 dla pakowaczy w Oslo przy pakowaniu perfum na linii produkcyjnej. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca w dziale pakowania na jednym z etapów;
  • prace wykonywane są na linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie: wkładanie flakonów perfum do pudełek, składanie kartoników, zamykanie, naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja, punktualność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dyspozycyjność na okres 2 miesięcy;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę na 2 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • pomoc w zmianie miejsca zamieszkania;
  • pełny etat – czyli 5 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenia i przygotowanie dokumentów zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia, około 300 NOK.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 007/2019″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 3855d4b066a06d72