168,40 NOK/h brutto

Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2017 03:34

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie na magazynie dystrybucyjnym z Oslo od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 168,40 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu kosmetyków oraz ponownym pakowaniu w nowe pudełka
  • zadaniem pracownika będzie etykietowanie, naklejanie kodów oraz montaż zabezpieczeń przeciw kradzieży
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się komisjonowaniem oraz układaniem kartonów na paletach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na magazynie
  • zdolność pracy w grupie
  • otwartość i komunikatywność
  • możliwość podjęcia prac na okres co najmniej 2 miesięcy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • legalną pracę na czas określony
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc polskiego konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 014/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-oslo-luty-2017/

ID ogłoszenia: 83558a2419146772

7 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Oslo”

  1. chętnie podejmę te prace proszę o kontakt

  2. Pawel96nh3 na 14 lutego 2017 @ 12:24

    Jestem zainteresowany tą pracą , proszę o kontakt +4796757782

  3. Jestem zainteresowana oferta pracy mój nr 48640080

  4. Dzien dobrym,
    jestem zainteresowana Pańswa ofertą pracy.
    Bardzo proszę o kontakt na nr 579220988
    lub na adres email klaudia_92@gazeta.pl
    Dziękuję bardzo
    Klaudia B.

  5. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Na pakowaniu mam prawie 3 lata doświadczenia w firmie BRW. Proszę o kontakt 795681282. Za 2 dni mogę podjąć prace

  6. Lemierz Piotr na 27 marca 2017 @ 22:14

    Witam obecnie przebywam w Norwegi bardzo chętnie podejmę pracę
    Bardzo proszę o kontakt
    405 79 613

  7. Krzysztof96 na 21 maja 2017 @ 20:42

    Czy oferta aktualna?