185 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu domów bez znajomości języka w Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 października 2022 22:55

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 185 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • elastyczne godziny pracy;
  • zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań klientów prywatnych;
  • samodzielne wykonywanie zadań.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością angielskiego;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie w Norwegii;
  • norweską umowę o pracę;
  • dużą liczbę godzin pracy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy przy sprzątaniu w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-sprzatanie-domow-bez-jezyka-stavanger/

ID ogłoszenia: 722633c91ab61118