175 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Bergen 2016

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2016 20:07

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątaczek – sprzątaczy od zaraz. Oferta z Bergen dla osób ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu domów, mieszkań i apartamentów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: 175 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za sprzątanie domów, mieszkań i apartamentów w Bergen
  • jest to praca fizyczna wykonywana solo lub w zespole – zależnie od zlecenia
  • prace polegają na odkurzaniu, myciu luster i okien, sprzątaniu łazienek, toalet, ścieleniu łóżek, zmianie pościeli, itp.

Wymagania:

  • duża samodzielność
  • możliwość zabrania swojego auta do pracy w Norwegii
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • słowność, niezawodność, lojalność, pracowitość
  • wydajność
  • mile widziane doświadczenie
  • miła aparycja i dbanie o własną higienę

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu płatnego zamieszkania
  • zatrudnienie na początek w oparciu o 3 miesięczną umowę próbną
  • pomoc koordynatora
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na poniżej podany adres:

  • martajastrzebska@opoczta.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-sprzatanie-domow-i-mieszkan-bergen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 54457433c7a26e71

4 komentarze na “Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Bergen 2016”

  1. Dzień dobry, proszę sprawdzić poprawność podanego adresu email. Poczta odsyła mi komunikat, że podany email nie istnieje.

  2. Witam,
    jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy wraz z koleżanką. Jesteśmy w pełni dyspozycyjne od lipca. Kilkukrotnie odwiedzałam Bergen w celach turystycznych, więc poruszanie się po mieście nie stwarzałoby problemu. Poza tym mamy pewne zakwaterowanie oraz transport z lotniska. Posiadamy doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

    Proszę o kontakt mailowy: j.gorzynskaa@gmail.com
    lub telefoniczny: 531203320

  3. dzien dobry wraz z kolezanka jestesmy zainteresowane wspolpraca z Pania,prosze o kontakt na adres.aneta.stani@wp.pl zycze milego dnia

  4. Witam jestem zainteresowana pracą w Norwegii,razem z mężem jesteśmy gotowi do pracy od zaraz,ja uczę sie obecnie norweskiego a mąż rozmawia po angielsku.Posiadamy prawo jady kat B.Mamy samochód .proszę o odpowiedz jaskiewicztransport@wp.pl +48 535 418 316