155 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań z j. angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2019 20:41

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii z językiem angielskim. Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, np. zmiana pościeli, włączanie pralki, ścieranie kurzu, odkurzanie itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaangażowane, solidne, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • przyjazne nastawienie, uczciwość, pracowitość;
  • zdyscyplinowanie;
  • schludność;
  • dobra kondycja.

Oferujemy:

  • pracę w polskiej firmie, która działa na terenie Norwegii;
  • norweską umowę w dwóch egzemplarzach – polskim oraz norweskim;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskojęzycznej ekipy na miejscu;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności i przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę mogą wysyłać zgłoszenia na adres: domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-stavanger/

ID ogłoszenia: 1585d5c282d6730f