od 195 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu domów z j. angielskim Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2023 21:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 195 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielna praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań prywatnych;
  • środki czystości oraz niezbędne sprzęty zapewnia pracodawca.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • rzetelność;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • próbną umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • m0żliwość korzystania z samochodu służbowego w godzinach pracy;
  • dofinansowanie do korzystania z samochodu prywatnego do dojeżdżania w godzinach pracy;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • płatne zakwaterowanie;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

beata.norwegia@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-z-jezykiem-angielskim-oslo-2022/

ID ogłoszenia: 53563ee6f44d513d