od 195 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz sprzątanie biur z j. angielskim Fredrikstad 2023

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2023 18:22

Przy sprzątaniu biur potrzebne od zaraz osoby do pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie we Fredrikstad dla sprzątaczki-sprzątacza. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: od 195 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie biur – odkurzanie, uzupełnianie środków higienicznych, włączanie zmywarek oraz porządkowanie biurek itp.;
  • praca na jednej zmianie przez pięć dni w tygodniu.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pełna samodzielność;
  • dokładność;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • odznaczenie się wysoką kulturą osobistą;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy relokacji oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • rekrutację on-line;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem sylwetki należy wysyłać na adres e-mail: ewa.brzeska@vp.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-biur-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 25963e1747937970