164 NOK/h brutto

Norwegia praca od zaraz sprzątanie hotelu jako pokojówka bez języka 2017 Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 00:23

Zatrudnienie dla pokojówki w hotelu z Fredrikstad bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu pokoi dla gości z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Płaca: 164 NOK za godzinę pracy brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprawnym sprzątaniu pokoi gościnnych, toalet, łazienek oraz pomieszczeń ogólnodostępnych znajdujących się w hotelu
  • zadaniem pracownika będzie m.in. wymiana ręczników i pościeli, czyszczenie łazienek, wycieranie kurzy, odkurzanie i dezynfekowanie powierzchni

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie przy sprzątaniu
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dokładność i staranność

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu darmowe zakwaterowanie w pokojach o dobrym standardzie
  • bezpłatna sieć wifi na terenie hotelu
  • niedrogie wyżywienie w hotelowej restauracji
  • szansę na dłuższą współpracę dla najlepszych pracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie za zaznaczeniem opcji “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad” poprzez stronę:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-sprzatanie-pokoi-w-hotelu-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7058dbb8fa45253

8 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz sprzątanie hotelu jako pokojówka bez języka 2017 Fredrikstad”

  1. Dzień dobry,

    wraz z przyjaciółką jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą (praca Pokojówka w Fredrikstad) niestety podany link o formularza nie działa.
    Czy mogłabym prosić o więcej informacji?

    Pozdrawiam serdecznie

  2. katarzyna.nagorna na 14 kwietnia 2017 @ 21:42

    Witam, jestem zainteresowana tą ofertą pracy proszę o kontakt 721 021 003

  3. Witam jestem zainteresowana pracą przy sprzątaniu hotelu jestem osobą pracowita i bez nałogów, uczciwa. Proszę o kontakt telefoniczny 735165974. Pozdrawiam serdecznie z poważaniem Maria Zapała

  4. Aleksandra na 1 maja 2017 @ 14:49

    Witam chciałabym się dowiedzieć czy podana oferta jest nadal aktualna.
    Mam 20 lat, jestem dyspozycyjna od 20 maja, chętnie nawiążę dłuższą współpracę.
    Telefon kontaktowy 799 905 696.

  5. Anna Marja na 4 maja 2017 @ 10:52

    Dzień dobry,

    mam na imię Ania, wraz z moja koleżanką Elą jestesmy zainteresowane pracą Pokojówki.
    Obie posiadamy doświadczenie pracy za granicą.
    Jesteśmy pracowite, sumienne i uśmiechnięte 🙂

    Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

    +48 508 506 883

    bądź przez formularz.

    Ania

  6. Dzień dobry jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt 690250961

  7. Dzien dobry jestem zainteresowana oferta pracy pracuje 10 lat na statku jako cleaner mam duze doświadczenie prosze o informacje z gory dziekuje.

  8. proszę o prywatny kontakt stona nie działa a bardzo interesuje mnie ta oferta spełniam wszystkie wymogi