171 NOK/h

Norwegia praca od zaraz sprzątanie samolotów bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 21:57

Poszukiwane sprzątaczki i sprzątacze od zaraz na lotnisko z Oslo przy sprzątaniu samolotów. Dobrze płatna praca w Norwegii bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 171 NOK/h brutto.

Opis stanowiska:
Osoby zatrudnione będą odpowiadały za sprzątanie samolotów – odkurzanie wykładzin i foteli, dezynfekcję toalet, dokładanie ulotek, wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do rozpoczęcia od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • komunikatywny angielski;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • odpowiedzialne podejście.

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne 4000 NOK miesięcznie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • stabilne stanowisko;
  • płatne godziny dodatkowe;
  • przeszkolenie pracownicze.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony:

bit.do/rekrutacja2018

Prosimy zaznaczyć opcję “pracownik sprzątający”.

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-przy-sprzataniu-samolotow-oslo/

ID ogłoszenia: 5875c0549657437d

11 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz sprzątanie samolotów bez znajomości języka Oslo”

  1. Proszę, o podanie jeszcze raz linku do rekrutacji, ponieważ aktualnie podany nie działa.

  2. Szukam pracy przy sprzątaniu w Norwegii. Nazywam się Hanna Jaśkiewicz i mam 46 lat. Pochodzę z Polski. Wcześniej przez 2 lata pracowałam razem z mężem przy sprzątaniu w Goteborg w Szwecji. Sprzątałam przy przeprowadzkach , regularne i biura. Mam prawo jazdy kat B. Mam D- nummer. Rozmawiam po norwesku. Teraz mieszkam w Polsce ale chętnie przeprowadze się do Norwegii. Mój numer telefonu +48 535 418 316. Pozdrawiam Hanna Jaśkiewicz
    ( mój mąż też szuka pracy w Norwegii przy sprzątaniu. On rozmawia po angielsku i ma własny samochód)

  3. jestem zainteresowana , proszę o kontakt mailowy

  4. Zainteresowana na 10 stycznia 2019 @ 18:23

    Niestety link nie działa. Jestem zainteresowana, czy mogę prosić o adres email lub o ponowne przesłanie linku? Pozdrawiam serdecznie

  5. Witam czy ogłoszenie jest aktualne?
    Czy jest możliwość pracy dla pary?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

  6. Witam.
    Jestem zainteresowana, czy można prosić o adres email? Ew o ponowne przesłanie linku?
    Pozdrawiam.

  7. Proszę o kontakt telefoniczny
    781059007
    Pozdrawiam

  8. witam link nie działą prosze o odzew, jestem gotowa podjąc prace posiadam doswiadczenie , dnumer i prawo jazdy i wlasny samochod

  9. Witam wraz z bratem i jego dziewczyna jesteśmy zainteresowani proszę o kontakt .

  10. 795073757prosze o kontakt dziękuję bardzo

  11. Aktualna oferta pracy ja zainteresowany numer telefonu 570147017