1000000 NOK

Norwegia praca od zaraz w budownictwie jako elektryk z DSB, Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2023 20:35

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii w budownictwie od zaraz jako elektryk budowlany z DSB. Zatrudnienie 2023 przy układaniu, montażu tras kablowych. Znajomość języka angielskiego lub norweskiego wymagana.

Safejob Energy AS er et bemanningsselskap som tilbyr personellutleie / bemanning og rekruttering til
Offshore og Onshore samt bygg og anlegg.
Elektryk Trondheim
Start – 8 lub 9 tydzien 2023
Zadania:Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
Montaż tras kablowych
Układanie przewodów
Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
Kwalifikacje:
Doświadczenie jako elektryk budowlany/przemysłowy
DSB
Umiejętność czytania rysunku
Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)
Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim

Oferujemy:
Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
Konkurencyjne warunki zatrudnienia 290 NOK
Darmowe zakwaterowanie i przeloty
Rotacja 5 lyb 6/2
Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od
Ciebie: IR@eterni.no
By sending your CV to Eterni Norway, part of the Eterni Group as a candidate, you will be registered as an
applicant. During your registration, the company will collect and use information about you to make
available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Policy for Eterni
Norway explains how we collect and use information about you and the rights you have.

ID ogłoszenia: 969641481e6138c2