169 NOK brutto na godz.

Norwegia praca od zaraz z językiem angielskim przy sprzątaniu po remontach Askim 2019

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 20:49

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach. Zatrudnienie aktualne od zaraz dla Polaków z językiem angielskim. Pracodawca z Askim zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo dobre warunki umowy.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to sprzątanie po remontach domów, mieszkań, jak i również obiektów sportowych, hal, magazynów itp.;
  • usuwanie zabrudzeń z materiałów budowlanych specjalną chemią;
  • usuwanie kurzu, a następnie przygotowanie powierzchni do użytku.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • nie jest wymagany język norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zręczność;
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • umowę na 3 miesiące próbne, a dla najlepszych pracowników możliwość jej przedłużenia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dokładne przeszkolenie;
  • możliwość rozwijania się i zdobywania doświadczenia w pracy za granicą.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z opisem swoich umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem należy przesłać na adres: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-z-j-angielskim-przy-sprzataniu-po-remontach-askim/

ID ogłoszenia: 6835ca21a3a154a3