165/h brutto

Norwegia praca pomoc kuchenna z językiem angielskim od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2014 14:45

Restauracja z Fredrikstad poszukuje pomocy kuchennej ze znajomością języka angielskiego gotowej do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz. Na miejscu zapewnione zakwaterowanie płatne oraz wyżywienie.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Fredrikstad
Zarobki: 165 NOK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 2
Liczba godzin w tygodniu: 150-160

Obowiązki:
– pomoc kucharzowi w przygotowaniu potraw dla gości restauracji
– prace porządkowe na kuchni
– mycie naczyń i urządzeń

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego komunikatywnie
– doświadczenie pracy na kuchni lub wykształcenie kierunkowe
– gotowość do podpisania umowy na min. 12 miesięcy
– poszukujemy osoby pracowitej, która potrafi samodzielnie organizować sobie zadania

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na norweskich warunkach
– konkurencyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie i pełne wyżywienie w kwocie 100 NOK za dobę
– pomagamy również z transportem do Norwegii

Zgłoszenie proszę przesyłać na naszą skrzynkę mailową z dopiskiem “pomoc kuchenna”

Ogłoszenie @ wygasło

ID ogłoszenia: 4295422bad16434c

1 odpowiedź na “Norwegia praca pomoc kuchenna z językiem angielskim od zaraz Fredrikstad”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt pracuje w restauracji i mam bardzo dobre doświadczenie proszę o kontakt t.nedza@onet.eu lub+48602686106