167 NOK/h brutto

Norwegia praca przy pakowaniu ciastek od zaraz Fredrikstad bez języka

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 listopada 2015 00:40

Chętnie zatrudnimy pakowaczy do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Fredrikstad dla par od zaraz przy pakowaniu ciastek na produkcji.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2 (bądź para)
Numer referencyjny: pr/023/2015

Zadania:
– po przeszkoleniu pracownik będzie obsługiwać linię produkcyjną
– należy sporadycznie zabierać towar z taśmy i sprawdzać jego jakość
– ciastka układane są w rzędach po 10 sztuk, a następnie wkładane do maszyny pakującej
– przestrzeganie zasad higieny osobistej

Wymagania:
– porozumiewanie się w języku angielskim na dobrym poziomie
– należy przestrzegać zasad BHP obowiązujących na produkcji spożywczej
– znajomość zasad ISO 2200 oraz HACCP
– chętnie przyjmujemy osoby z minimum średnim wykształceniem gastronomicznym bądź doświadczeniem na danym stanowisku
– wytrzymałość fizyczna jest niezbędna
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– możliwość pracowania w grupie
– należy podpisać umowę w Gdańsku

Oferujemy:
– dobre warunki mieszkaniowe z miesięcznym czynszem potrącanym z wynagrodzenia
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia na 8 tygodni
– pomagamy prawidłowo wypełnić formalności
– szkolenia wprowadzające są zapewnione
– oferujemy specjalistyczny strój, który zapewni bezpieczną pracę
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV (po angielsku) na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net z tematem: pr/023/2015
Należy pamiętać o dołączeniu klauzuli umożliwiającej przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6965658d77e374b6

3 komentarze na “Norwegia praca przy pakowaniu ciastek od zaraz Fredrikstad bez języka”

  1. Norwegia praca przy pakowaniu ciastek od zaraz. na 5 lutego 2016 @ 11:10

    Witam.Jestem zainteresowana w/w ofertą pracy.Jestem pracowita ,rzetelna ,szybko aklimatyzuję się w nowym środowisku,dyspozycyjna i gotowa do pracy od zaraz.
    Pozdrawiam Iwona

  2. AleksandraPyra95 na 1 lipca 2016 @ 23:26

    Witam jestem zainteresowana wraz z kuzynka praca od zaraz. Proszę o kontakt drogą mailową alexandra_pyra18@wp.pl lub telefonicznie

  3. Dzień dobry jestem zainteresowany tom ofertom proszę o kontakt .726263873