158 NOK brutto/h

Norwegia praca przy pakowaniu lodów od zaraz bez znajomości języka Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2019 01:54

Zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu lodów do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo bez znajomości języka i aktualna od zaraz. Zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz lodów.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 158 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w fabryce spożywczej na hali o obniżonej temperaturze;
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości, a także pakowanie produktów już gotowych, czyli lodów i mrożonek.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • motywacja i chęci do pracy, pracowitość;
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania;
  • punktualność;
  • pracowanie zgodnie z zasadami BHP do pracy z żywnością;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu za 3800 NOK miesięcznie;
  • pracę tymczasową do końca czerwca 2019 roku;
  • szkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie w załatwieniu spraw urzędowych oraz w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • bardzo odpowiedzialne stanowisko pracy.