do ustalenia

Norwegia praca przy sprzątaniu mieszkań i domów od zaraz sprzątaczka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 00:32

Aktualna oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i domów prywatnych. Od zaraz możliwe jest zatrudnienie w Stavanger na stanowisku sprzątaczki z komunikatywnym językiem angielskim bądź norweskim.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompleksowym sprzątaniu mieszkań i domów
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o powierzone mienie, narzędzia oraz służbowy samochód

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra kondycja
  • komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • pracowitość i sumienność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • motywacja oraz energia do pracy
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • atrakcyjne zarobki
  • transport z lotniska do miejsca zakwaterowania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

office@dobra.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-z-jezykiem-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 255a5fad121c4fb

1 odpowiedź na “Norwegia praca przy sprzątaniu mieszkań i domów od zaraz sprzątaczka Stavanger”

  1. Witam jestem zainteresowany. Proszę o kontakt