na akord

Norwegia praca sezonowa 2017 przy zbiorach truskawek, malin Kongsvinger

  • Miasto lub region: Kongsvinger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 04:49

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze truskawek, borówek, malin i jagód. Zatrudnienie na rok 2017 na plantacji z Kongsvinger dla osób bez języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów owoców miękkich
Miasto: Kongsvinger, Norwegia
Wynagrodzenie: według stawek akordowych, minimum 100 NOK na godzinę
Liczba miejsc: 30

Zakres zadań:

  • ręczny zbiór jagód, borówek, truskawek i malin oraz zdawanie ich w odpowiednim miejscu

Oczekiwania:

  • dobrej jakości odzież robocza – nieprzemakalna
  • mile widziane osoby mobilne z możliwością przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej

Zapewniamy:

  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie, w cenie 80 NOK od osoby za dzień
  • opiekę konsultanta porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

Aby dobre zaaplikować należy odezwać się do ogłoszeniodawcy poprzez “Kontkat”, który znajduje się po prawej stronie nad mapką.
Niezbędne jest załączenie informacji:

  • wiek
  • doświadczenie
  • poziom znajomości języka angielskiego
  • samochód – tak/nie

ID ogłoszenia: 26258350975c743a

5 komentarzy na “Norwegia praca sezonowa 2017 przy zbiorach truskawek, malin Kongsvinger”

  1. Witam jedtem zainteresowana praca zbiory truskawek moj nr tel 883784744

  2. Witam jestem zainteresowana jezeli sa wolne miejsca moj nr tel +48 733509479

  3. Dzień dobry, byłbym zainteresowany współpracą. Mam 50 lat, jestem nauczycielem w polskiej szkole, Znam j. angielski na poziomie B1.

  4. Chętny do pracy bez nalogow ^6783930michał2

  5. Witam,tu andrzej,mam 35 lat,mam samochod,jestem zainteresowany praca