na akord

Norwegia praca sezonowa 2017 przy zbiorach truskawek, malin Kongsvinger

  • Miasto lub region: Kongsvinger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 04:49
  • Wygasa: 73 dni, 17 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze truskawek, borówek, malin i jagód. Zatrudnienie na rok 2017 na plantacji z Kongsvinger dla osób bez języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów owoców miękkich
Miasto: Kongsvinger, Norwegia
Wynagrodzenie: według stawek akordowych, minimum 100 NOK na godzinę
Liczba miejsc: 30

Zakres zadań:

  • ręczny zbiór jagód, borówek, truskawek i malin oraz zdawanie ich w odpowiednim miejscu

Oczekiwania:

  • dobrej jakości odzież robocza – nieprzemakalna
  • mile widziane osoby mobilne z możliwością przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy sezonowej

Zapewniamy:

  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie, w cenie 80 NOK od osoby za dzień
  • opiekę konsultanta porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

Aby dobre zaaplikować należy odezwać się do ogłoszeniodawcy poprzez „Kontkat”, który znajduje się po prawej stronie nad mapką.
Niezbędne jest załączenie informacji:

  • wiek
  • doświadczenie
  • poziom znajomości języka angielskiego
  • samochód – tak/nie

ID ogłoszenia: 26258350975c743a