min. 115 NOK brutto/h

Norwegia praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach dyni od zaraz w Hoppestad

  • Miasto lub region: Hoppestad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 21:26

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w gospodarstwie z Hoppestad przy zbiorach dyni bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przeważnie na polu przy zbiorach dyni;
  • pod koniec listopada pracownik będzie wykonywał zadania pomocnicze, które związane będą z porządkowaniem terenu oraz sortowaniem warzyw itp.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w Norwegii;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność od zaraz do końca listopada;
  • chęć pracy w wymiarze około 200 godz. na mc albo więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę  w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-norwegii-od-zaraz-zbiory-dyni-w-hoppestad-2021/

ID ogłoszenia: 965618ac8433d2f2