akord

Norwegia praca sezonowa od czerwca zbiory truskawek bez znajomości języka Magnor

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 06:59

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia na plantacji z Magnor od czerwca 2018 przy zbiorach truskawek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Magnor, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa, około 25-30 NOK na godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu truskawek z upraw polowych i tunelowych
  • zadaniem pracownika będzie wstępnie czyszczenie, segregacja oraz pakowanie produktów

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • możliwość przyjechania własnym autem
  • brak nałogów
  • własne ubrania chroniące przed deszczem
  • motywacja do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • zatrudnienie na wakacje 2018
  • zamieszkanie za 80 NOK dziennie
  • pracę na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-od-czerwca-wakacje-2018-przy-zbiorach-truskawek-magnor/

ID ogłoszenia: 745a8f253ca33b8

2 komentarze na “Norwegia praca sezonowa od czerwca zbiory truskawek bez znajomości języka Magnor”

  1. Katarzyna węgłowska na 7 marca 2018 @ 12:35

    Lat. 39 teł.518418744.bardzo szybko i dobrze zbieram truskawki.

  2. 18 lat . doświadczenie przy zbiorach . szybko zbieram