od 115 NOK/h lub akord

Norwegia praca sezonowa od zaraz przy zbiorach śliwek bez języka Magnor 2022

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2022 21:10

Sad z Magnor szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków bez języka przy zbiorach owoców śliwek. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz. albo więcej na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie śliwek;
  • pracownik będzie zajmował się również ich pakowaniem.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie do pracy;
  • samodyscyplina;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w domkach kempingowych w cenie 80 NOK na dzień;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na 6-8 tygodni.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-norwegii-zbiory-sliwek-bez-jezyka-magnor-2022/

ID ogłoszenia: 134630e5fcd0205c