145 NOK brutto

Norwegia praca sezonowa od zaraz w leśnictwie z językiem angielskim Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2014 02:35

Szkółka leśna z Drammen poszukuje Polaków do sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach ze znajomością języka angielskiego. Ogłoszenie dla pracowników fizycznych z dobrą kondycją.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: Drammen
Zarobki: 145 NOK brutto/h + mieszkanie
Liczba miejsc: 3

Zadania:
Praca fizyczna w szkółce leśnej przy pielęgnacji drzewek – choinek. Do zadań pracownika należeć będzie przycinanie, podlewanie, nawożenie oraz sadzenie nowych drzewek zgodnie z wytycznymi pracodawcy.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego
– gotowość wyjazdu do pracy w Norwegii od zaraz
– mile widziane osoby ze statusem studenta
– atutem będzie doświadczenie nabyte w szkółkach leśnych lub w ogrodnictwie

Oferujemy:
– umowę sezonową do końca roku 2014
– dobre warunki płacowe
– bezpłatne mieszkanie u pracodawcy
– stałe wsparcie koordynatora projektu

UWAGA OGŁOSZENIE TESTOWE – PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ

ID ogłoszenia: 425414e0df56f25

3 komentarze na “Norwegia praca sezonowa od zaraz w leśnictwie z językiem angielskim Drammen”

  1. Marta i Konrad na 11 listopada 2014 @ 13:43

    Witam.

    Czy byłaby możliwość pracy w okresie ferii zimowych? Wypada to (od 2 do15 lutego 2015)
    Oraz czy byłaby możliwość wyjechnia z drugą osobą ? Interesuje mnie praca dla dwóch osób.
    Proszę o szybką odpowiedź

    Pozdrawiam Marta

  2. witam jestem zainteresowany oferta pracy mam doświadczenie

  3. Marlena Czerwińska; Tomasz Makulec na 3 marca 2015 @ 00:07

    Witamy serdecznie !

    Jesteśmy studentami II roku na wydziale Leśnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie .Nazywam się Marlena(21 l.) i Tomasz(22) .Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą, bowiem nie straszna jest nam praca fizyczna i posiadamy doświadczenie w pracy za granicą jaki i teoretyczne, związane z naszym kierunkiem studiów. Jesteśmy osobami komunikatywnymi,sprawnymi fizycznie, sumiennymi, a przede wszystkim pracowitymi. Nigdy się nie poddajemy, dążąc do wyznaczonych wcześniej celów. Ponadto operujemy językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym, kończąc tym samym kurs nauki na poziomie B2. Jesteśmy dyspozycyjni od połowy czerwca do końca września. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 537570161 lub drogą meilową : menia2401@gmail.com Pozdrawiamy !