akord

Norwegia praca sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka Magnor 2017

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2017 22:49

Poszukujemy chętnych do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach truskawek. Oferta zatrudnienia od czerwca na plantacji z Magnor dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Magnor, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od II połowy czerwca 2017

Płaca: stawka akordowa, około 25-30 NOK za kilogram owoców

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ręcznym zbiorze truskawek na polu oraz z upraw tunelowych

Wymagania:

  • własna odzież dostosowana do każdych warunków pogodowych
  • pracę na sezon 2017 od połowy czerwca
  • mile widziane doświadczenie
  • gotowość do przyjazdu własnym samochodem
  • brak uzależnień
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu za 80 NOK dziennie
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • legalne zatrudnienie sezonowe w Norwegii

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

apaczkowski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-truskawek-od-czerwca-2017-magnor/

ID ogłoszenia: 4505922c5e2ebadd

2 komentarze na “Norwegia praca sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka Magnor 2017”

  1. Witam jesteśmy wraz z kolegą zainteresowani pracą, posiadamy swój samochód. Proszę o odpowiedź na e-mail.

  2. Witam.
    J estem zaintresowana ta oferta .