do uzgodnienia

Norwegia praca sezonowa przy zbiorach warzyw od zaraz Kongsberg 2016

  • Miasto lub region: Kongsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2016 04:32

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Norwegii na polu przy zbiorze warzyw. Ogłoszenie z Kongsberg aktualne jest od zaraz dla 5 chętnych na czas określony, trwający ok. 5 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw
Miasto: Kongsberg, Norwegia
Liczba miejsc do obsadzenia: 5
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na polu przy zbiorach warzyw – ogórków, cukinii, dyni, itp.
  • warzywa należy ułożyć w skrzynkach i przenieść w odpowiednie miejsce

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy polowej
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, punktualność, odpowiedzialność
  • szybkie tempo pracy

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • pracę od zaraz
  • miejsce zamieszkania
  • dobre wynagrodzenie
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniższy adres kontaktowy:

  • seasonal-worker@post.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „zbiory warzyw, Kongsberg 2016″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-od-zaraz-zbiory-warzyw-polowych-kongsberg/

ID ogłoszenia: 64457d8b23abd818

1 odpowiedź na “Norwegia praca sezonowa przy zbiorach warzyw od zaraz Kongsberg 2016”

  1. Jestem zainteresowany pracą. Pozdrawiam