od 115 NOK brutto/h

Norwegia praca sezonowa bez języka przy zbiorach jabłek i gruszek od zaraz Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 października 2020 20:43

Zatrudnienie dla Polaków bez języka w sadzie z Lillhammer przy zbiorach jabłek i gruszek. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Norwegii z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie jabłek i gruszek w sadzie;
  • drzewka są niskie, ale czasami konieczne jest skorzystanie z drabiny albo wysięgników z chwytakiem.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach;
  • zatrudnienie dla osób, które przebywają w Norwegii;
  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe 3 – 4 tygodnie.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego (ogrzewane) – prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku około 100 – 150 metrów od domku;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-sezonowa-praca-norwegia-przy-zbiorach-owocow-jablek-i-gruszek-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 7705f89d38dea780