Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

134,20 NOK za godz. brutto

Norwegia praca sezonowa w leśnictwie przy sadzonkach wakacje 2015 Lillehammer

 • Miasto lub region: Lillehammer
 • Kraj: Norwegia
 • Opublikowany: 6 lutego 2015 14:15
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Norwegia praca sezonowa w leśnictwie przy sadzonkach wakacje 2015 Lillehammer

Opis

Zatrudnimy studentów bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Sezonowa praca Norwegia w Lillehammer na wakacje przy pielęgnowaniu drzewek iglastych. Oferta na 10 tygodni z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik szkółki leśnej
Lokalizacja: Norwegia, Lillehammer
Wynagrodzenie: 134,20 NOK za godz. brutto
Start: druga połowa czerwca
Liczba stanowisk: 20

Zadania:
Do zadań osób zatrudnionych należy:
– zajmowanie się pielęgnacją drzewek (sadzenie, podlewanie, nawożenie, podcinanie gałązek itp.)
– przygotowywanie sadzonek do odsprzedaży
– inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
– zatrudnienie dla studentów i uczniów pełnoletnich z ważną legitymacją
– osoby studiujące kierunek rolniczy są mile widziane
– gotowość do wyjazdu 15 czerwca
– możliwość pozostania w Norwegii do końca sierpnia
– angielski w stopniu komunikatywnym
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– legalną pracę w zagranicznej firmie
– 2 dni wolne w tygodniu
– dużą ilość godzin- minimum 6h dziennie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– ubezpieczenie
– dla chętnych możliwość wkupienia posiłków
– bezpłatne miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
– zatrudnienie na ponad 2 miesiące
– przeszkolenie

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://bit.ly/19WiKsj w formularzu należy zaznaczyć: Praca w leśnictwie Lillehammer wakacje 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-przy-sadzonkach-dla-studentow-od-czerwca-2015-lillehammer/

ID ogłoszenia: 13554d36baa01022

   

ilość wszystkich wyświetleń: 11948, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

23 komentarze na “Norwegia praca sezonowa w leśnictwie przy sadzonkach wakacje 2015 Lillehammer”

 1. Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy i poszukuje roboty dla 3 osob mialem juz przyjemnosc pracowac w takim zawodzie i mile podjal bym sie takiej roboty z gory dziekuje za odpowiedz nr tel.692588275 lub em\ail mateuszkluska@onet.pl

 2. Witam!
  Jestem zainteresowany wraz z kilkoma moimi znajomymi podjęciem się tej pracy. Jestesmy uczniami w wieku 18-19 lat. Język angielski mamy opanowany na poziomie komunikatywnym. Niestety prace bysmy mogli zacząć od lipca, ale posiadamy wiele ważnych zalet m.in. zapal do pracy i umiejętność pracy w zespole. Jeżeli Wasza firma byłaby zainteresowana zatrudnieniem nas to proszę się odezwać pod ten numer: +48 725 042 312.
  Pozdrawiam 🙂

 3. Damian94 na 9 lutego 2015 @ 00:38

  Witam bardzo by mi zależało na pracy a mianowicie mi i mojej dziewczynie mamy po 20 lat mieliśmy styczność w tym podobnych pracach byliśmy w Holandii na zbiorach 3 miesiące i pracowaliśmy na produkcji filetów w stoorteboom mamy umowę o pracy z wcześniejszych prac
  bardzo pracowici i chętni do pracy warunki atmosferyczne nie są nam straszne z góry dziękuje do usłyszenia e-mail Danis1994@interia.pl praz numer kontaktowy 668-128-668

 4. Dzień dobry 🙂 czy jest możliwość pracy bez legalnej umowy? chodzi o to, że jestem studentką i mam stypendium, dlatego zależy mi na tym

  dziękuję za odpowiedź 🙂

 5. 4młodych na 14 lutego 2015 @ 19:01

  Witam, ja i moich 3 kolegów w wieku 17-18 lat jesteśmy zainteresowani.
  Będziemy posiadać samochód na terenie Norwegii,dobra znajomość angielskiego.
  kontakt : knrd1337@gmail.com

 6. Witam,
  Mam 19 lat i jestem zainteresowany właśnie tego typu pracą, lubię pracować na świeżym powietrzu, szybko i chętnie się uczę.Bardzo proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
  Kontakt,
  e-mai: gtodek@o2.pl
  tel:725943699

 7. Witam,

  Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, jako studenta pierwszego roku studiów dziennych mam mnóstwo pozytywnej energii i zapału do działania. Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

  e-mail: paulas000@op.pl
  telefon: 500660150

  Z poważaniem,
  Paulina Stec

 8. justynaszuter1996@gmail.com na 1 marca 2015 @ 15:09

  Witam, wraz z trzema kolegami jesteśmy zainteresowana pracą w Norwegii. Posiadamy już pewne doświadczenie, a język angielski nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Jesteśmy w stanie przyjechać samochodem.
  Dziękuje za przeczytanie mojego ogłoszenia i proszę o kontakt pod numerem tel. 502 071 357 lub za pośrednictwem maila justynaszuter1996@gmail.com

 9. Marlena Czerwińska; Tomasz Makulec na 3 marca 2015 @ 00:06

  Witamy serdecznie !

  Jesteśmy studentami II roku na wydziale Leśnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie .Nazywam się Marlena(21 l.) i Tomasz(22) .Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą, bowiem nie straszna jest nam praca fizyczna i posiadamy doświadczenie w pracy za granicą jaki i teoretyczne, związane z naszym kierunkiem studiów. Jesteśmy osobami komunikatywnymi,sprawnymi fizycznie, sumiennymi, a przede wszystkim pracowitymi. Nigdy się nie poddajemy, dążąc do wyznaczonych wcześniej celów. Ponadto operujemy językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym, kończąc tym samym kurs nauki na poziomie B2. Jesteśmy dyspozycyjni od połowy czerwca do końca września. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 537570161 lub drogą meilową : menia2401@gmail.com Pozdrawiamy !

 10. Witam, ja wraz z pięcioma znajomymi chcielibyśmy podjąć się tej pracy. Mamy po 18-19 lat. Uczymy się w szkole średniej na kierunku architektury krajobrazu, ten kierunek zajmuje się głównie pielęgnowaniem, sadzeniem….roślin, krzewów i drzew-więc jakieś doświadczenie posiadamy i przede wszystkim nie boimy się pracy. Prosimy o kontakt-z góry dziękuję 🙂
  Proszę o kontakt za pośrednictwem maila: felska14@wp.pl

 11. Witam. Jestem zainteresowany pracą wraz z 4 znajomych (18-20 lat). Jesteśmy dyspozycyjni, znamy angielski na poziomie komunikatywnym, posiadamy również zapał do pracy i żadna praca nie jest na straszna 😀 . Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 519780847 lub mailem mwarcholak@wp.pl .

 12. Witam , jestem studentka I roku na Uniwerystecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Architektura Krajobrazu . Jestem osoba bardzo pracowita i sumienna wraz z kolezanka chętnie podejmiemy sie pracy w panstwa firmie. Jestesmy mlodymi i energicznymi dziewczynami ,ktore nie boja sie ciezkiej pracy i chetnie sprawdza swoja wiedze praktyczna o roslinach w praktyce ! 🙂
  nr kontaktowy 536198036

 13. Witam, jestem zainteresowany podjęciem u Państwa pracy. Mam 21 lat i jestem studentem fizjoterapii z dobrą kondycją fizyczną. Język angielski mam opanowany na poziomie biegłym w mowie i piśmie. Posiadam duży zapał do pracy, pogodne nastawienie oraz dobrze pracuje w zespołach.
  Proszę o kontakt pod numerem 530-244-280 lub mailem mkaczor@onet.pl

 14. Witam, razem z chłopakiem szukamy pracy wakacyjnej. Jesteśmy studentami AWFu w Krakowie. Mamy doświadczenie w pracach sezonowych biegle znamy język angielski. Posiadamy badania sanitarne. Młodzi, energiczni, zdeterminowani, pracowici.
  kontakt : 692568828
  mail: martabiedro00@gmail.com

 15. Witam! Jestem pełnoletnim uczniem szkoły średniej i bardzo chętnie podejmę się pracy w okresie wakacyjnym. Mam wielką motywację i chęć do pracy, żeby zarobić na swoje potrzeby, nie musząc prosić o to rodziców. Jestem gotów pracować tyle godzin dziennie ile będzie wymagane, a nawet więcej (i nie są to puste słowa, bo w swoim życiu wykonywałem różne prace). Jestem osobą kontaktową, optymistycznie nastawioną do życia, uczciwą, energiczną, pełną zainteresowań i marzeń, które zamierzam realizować (w czym bardzo pomogłyby mi m.in zarobione pieniądze). Zależy mi na tej pracy i mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Dodatkowy kontakt tel. 507 312 138

 16. Witam,
  W tym roku kończe liceum, dlatego od czerwca jestem gotowa do rozpoczecia pracy. Jestem usmiechnieta, komunikatywna, sprawna fizyczna, energiczna, niezalezna, uczciwa, sumienna,bezkonfliktowa. Poszukuje pracy, ktora pozwoli mi rowniez na rozwoj i poznanie obyczajow innego kraju oraz pozwoli mi na rozwiniecie znajomosci jezyka obcego. Moj angielski jest na poziomie podstawowym, nie mam problemu z komunikacja w tym jezyku. Bardzo zalezy mi na tej pracy, prosze o jak najszybsza odpowiedz droga email lub telefoniczna: 698140981. Pozdrawiam!

 17. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam 22 lata. Jestem studentem AWFu, mam bardzo dobrą kondycje oraz wytrzymałość. Jestem sumienny oraz chętny do pracy :). Znam język angielski na poziomie ponad komunikatywnym.
  Tel. 534 936 770
  E-mail:Halifax93@wp.pl

 18. Piotrek na 1 maja 2015 @ 17:57

  Witam , jestem zainteresowany pracą w raz z 3 osobami , mamy po 18-20 lat , jesteśmy sprawni fizycznie i zawsze gotów do działania , można na nas polegać. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Gwarantujemy rzetelną pracę . proszę o kontakt:

  Tel : 660 110 255
  E-mail : krauzu@o2.pl

 19. Karolina Pniak na 6 maja 2015 @ 00:17

  Witam! Ja i moja koleżanka, dwa wulkany energii chętne do pracy poszukujemy właśnie takiej pracy! Obie jesteśmy świeżymi absolwentkami liceum w wieku 20 lat, biegle posługujemy się językiem angielskim, mamy doświadczenie w wielogodzinnej fizycznej pracy więc nic nie jest nam straszne! Energiczne, pozytywnie nastawione do pracy, a przede wszystkim nakierowane na wykonywanie pracy w 110%!. Bardzo prosimy o kontakt, na pewno państwa nie zawiedziemy!.
  tel. 507337034
  e-mail :karolinapniak@gmail.com

 20. Witam.

  jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam 20 lat i studiuje w Szczecinie. Jestem osobą zdrową i silną fizycznie, zdyscyplinowaną i szybko uczącą się. Angielski mam opanowany w stopniu komunikatywnym. Jednak jestem zainteresowany wyjazdem jedynie na 3 tygodnie. Bardzo proszę o odpowiedź.

  Pozdrawiam
  Grzegorz

  kontakt e-mail: lightum2@wp.pl

 21. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy wyjazd mozliwy od zaraz jestem studentem drugiego roku logistyki na codzień mam doczynienia z rolnictwem
  pracowałłem przy sadzeniu drzewek
  Mam drugą chetna osobe do wyjazdu
  prosze o kontakt 782835075

 22. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Jestem obecnie w Norwegii mój numer telefonu. 004796883471. pozdrawiam Kinga

 23. Witam Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
  Proszę o kontakt .
  krzysztof.zielinski537@wp.pl
  tel 601716574

  Posiadam samochód , prawo jazdyB, język Norweski A1 ukończone , A2 w trakcie nauki.
  Pzdr KZ

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.