171 NOK za godz. brutto

Norwegia praca w Bergen 2015 na budowie przy regipsach bez języka od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 grudnia 2014 14:44

Od zaraz zatrudnimy pracowników budowlanych bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Bergen w budownictwie przy montowaniu płyt kartonowo-gipsowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 171 NOK za godz. brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy montowanie regipsów tych ściennych i sufitowych. Pracownik będzie również wykonywać wszystkie prace wykończeniowe takie jak szpachlowanie czy malowanie.

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– precyzja, staranność
– posiadanie fachu w ręku
– od kandydatów wymagamy posiadania minimum 4 letniego doświadczenia w budownictwie
– dobra znajomość języka angielskiego w tym słownictwo używane na budowie
– wykształcenie kierunkowe będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– dobra ogólna sprawność fizyczna i ruchowa

Oferujemy:
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– miejsce zamieszkania dodatkowo płatne
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– przyjazną atmosferę w pracy
– stałe zlecenia
– pracę w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV (po angielsku) na maila: norwegia@koncepcja.eu w tytule proszę wpisać: Monter K-G Norwegia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-budowie-dla-montera-regipsow-od-stycznia-bez-jezyka-w-bergen/

ID ogłoszenia: 9945498bac21f44c

2 komentarze na “Norwegia praca w Bergen 2015 na budowie przy regipsach bez języka od zaraz”

  1. Kamillo1983 na 7 lutego 2015 @ 19:52

    Witam
    Jestem zainteresowany Panstwa oferta prosze o kontakt +31 685098938

  2. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 10:40

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938