160 NOK/h brutto

Norwegia praca w Bergen bez języka przy sprzątaniu mieszkań od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2015 03:37

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i domów dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Bergen od zaraz dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 160 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– polegają na sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych
– wszystkie czynności pracownik wykonuje przy pomocy specjalnych środków oraz urządzeń czyszczących

Wymagania:
– angielski na dobrym poziomie
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w określonych miejscach
– możliwość podjęcia pracy do końca roku 2015
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane (zaświadczenie do wglądu)
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie atutem

Oferujemy:
– zapewniamy niezbędne przeszkolenie
– wsparcie polskiego koordynatora
– pomagamy znaleźć zakwaterowanie w jak najkorzystniejszej cenie
– pomoc przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów administracyjnych
– zatrudnienie na okres próbny z założeniem podjęcia pracy na stałe
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych na maila:

martajastrzebska@opoczta.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 281563d4e71c829f

1 odpowiedź na “Norwegia praca w Bergen bez języka przy sprzątaniu mieszkań od zaraz”

  1. jestem bardzo zainteresowana pracą w Norwegi muszę pomóc bliskiej osobie.Mój angielski jest na poziomie podstawowym ale szybko się uczę.proszę o szansę i kontakt 665 605 960