5400 NOK/mc

Norwegia praca w Bergen dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 01:51

Firma zagraniczna z Bergen szuka opiekunek dziecięcych do pracy w Norwegii. Ogłoszenie dla kobiet bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem. Zatrudnienie od września w charakterze au pair na rok czasu.

Stanowisko: opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 5400 NOK/mc
Start: wrzesień

Zadania:
– opiekowanie się dwójką dzieci w wieku 3 i 5 lat
– pomoc pani domu w codziennych obowiązkach
– przygotowywanie posiłków
– zabawy z dziećmi
– usypianie
– wychodzenie na spacery
– itp.

Wymagania:
– należy znać język angielski bądź norweski w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie swobodnej konwersacji
– zatrudnienie dla kobiet w wieku od 18 do 29 lat
– pozostanie u norweskiej rodziny na rok czasu
– doświadczenie jako niania jest tutaj niezbędne
– chęć rozpoczęcia nauki języka norweskiego
– dla osób bez nałogów
– dla samotnych kobiet bez dzieci i męża
– dobre zdrowie
– pozytywne nastawienie do życia
– osoba wesoła, zabawna
– przyjazne usposobienie

Oferujemy:
– pracę od września na 12 miesięcy
– wypłacanie kieszonkowego co miesiąc
– na miejscu zapewniamy własny pokój
– posiłki
– darmowy przejazd do Norwegii oraz powrót do Polski
– ubezpieczenie
– rodzina opłaca kurs języka norweskiego

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: info@prowork.com.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-praca-w-norwegii-dla-kobiet-jako-opiekunka-dziecieca-au-pair-od-wrzesnia/

ID ogłoszenia: 65255baafb3a679a