156 NOK/h brutto

Norwegia praca w Bergen dla par bez języka na produkcji mrożonek

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2015 01:35

Szukamy 4 osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Bergen dla 2 par na linii produkcyjnej przy pakowaniu dań mrożonych. Zatrudnienie do września z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Bergen
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto
Start: od września
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
– wspomaganie prac produkcyjnych
– kontrolowanie jakości wyrobów
– pakowanie produktów przy linii produkcyjnej
– paletowanie towaru i zawożenie go na magazyn
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– zaplanowanie wyjazdu a wrzesień
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego będzie atutem
– zatrudniamy jedynie osoby niekarane i bez nałogów
– zdolność do pracy w grupie
– należy posiadać takie cechy jak: komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– chęć pracowania w różnych godzinach (również noce)
– przyjechanie do Gdańska w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– darmowe miejsce do zamieszkania
– pomagamy w sprawach formalnych
– nie pobieramy opłat za proces rekrutacyjny
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– szkolenia wprowadzające są zapewnione
– strój roboczy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://goo.gl/ItGQyG należy zaznaczyć: Produkcja spożywcza Bergen 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-mrozonek-bez-jezyka-dla-par-bergen/

ID ogłoszenia: 31455ce12c084268

Linki sponsorowane

6 komentarzy na “Norwegia praca w Bergen dla par bez języka na produkcji mrożonek”

  1. lukaszmikolaj na 17 sierpnia 2015 @ 13:48

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz. Nasz numer kontaktowy 664-899-287 lub 512-137-169.

  2. Wyrazamy zgode na przetwarzanie danych osobowych na potrzebe prowadzonej rekrutacji. Dostepni do pracy od zaraz, posiadamy aktualne ksiazeczki sanitarno-epidemiologiczne, znajomosc jezyka angielskiego w stopniu bardzo dobrym. Posiadamy wlasny samochod, mieszkamy obecnie w Norwegii (Stavanger), mozliwosc wyjazdu od zaraz.

  3. Witam

    Niestety nie moge wlaczyc linka do aplikacij,prosze o kontakt.
    Mam doswiadczenie w pracy na podobnych stanowiskach

    Pozdrawiam

    791 108 681

  4. Tadek i Justyna na 24 sierpnia 2015 @ 13:56

    Witam mamy 3 letnie doświadczenie przy pracy w chłodni! Jesteśmy zdecydowani wyjechać od zaraz! Pracowaliśmy również przy innych stanowiskach w chlodni:)

  5. Witam! Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z bratem…Obecnie jesteśmy w Norwegii i bardzo Nam zależy na podjęciu pracy. Proszę o kontakt na tel 797463733

  6. Witam, jestem zainteresowany wraz z dziewczyną Państwa ofertą pracy. Jesteśmy młodzi, zwinni i szybko się uczymy. Nie boimy się ciężkiej pracy. Mamy doświadczenie przy pracy na zbiorach. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny: 795955344 lub mailowy: kamills@onet.pl