do ustalenia

Norwegia praca w Bergen na budowie przy regipsach bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2015 00:48

Firma budowlana szuka od zaraz montera płyt gipsowo-kartonowych do pracy w Norwegii w okolicach Bergen. Zatrudnienie w budownictwie bez znajomości języka norweskiego przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– przygotowanie podłoża i narzędzi
– montowanie regipsów, ścianek działowych
– zajmowanie się wykańczaniem wnętrz (malowanie, tapetowanie)
– stawianie konstrukcji drewnianych i tych z aluminium

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– zatrudniamy jedynie pracowników z wykształceniem budowlanym
– angielski na dobrym poziomie
– wyjazd do Norwegii do zaraz
– fachowe podejście do zadań
– należy być osobą odpowiedzialną
– punktualność, niezawodność, samodzielność
– umiejętność współpracowania w grupie
– należy znać najnowsze techniki budowlane
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– dobre zarządzanie czasem pracy

Oferujemy:
– podpisanie norweskiej umowy o pracę
– podjęcie stanowiska od zaraz
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– zakwaterowanie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– odprowadzanie składek

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie: http://www.infopraca.pl/praca/monter-scianek-dzialowych-i-sufitow-podwieszanych-norwegia/norwegia-bergen/11837552

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/budownictwo-oferta-pracy-w-norwegii-dla-budowlancow-bergen-przy-regipsach/

ID ogłoszenia: 536561ed32b12b8a

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Norwegia praca w Bergen na budowie przy regipsach bez znajomości języka”

  1. Jaromir Bartkow na 22 października 2015 @ 22:48

    Witam.
    Obecnie znajduję się w Bergen. I od 01.11.2015 poszukuję pracy jako pracownik budowlany. Mam wieloletni staż i referencje. Pracowałem od 21.09.2014r do 30.10.2015 w Hole Glass w Nasttun. Mój telefon +48 660 385 425 .

    Bartków Jaromir

  2. Damian Synowczyk na 6 czerwca 2016 @ 14:24

    witam poszukuje pracy
    mam duże doświadczenie w remontach żadnej pracy się nie boje

    Damian Synowczyk