165 NOK/h brutto

Norwegia praca w Bergen na produkcji dań mrożonych bez języka od zaraz

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2016 22:51

Od zaraz przyjmiemy do pracy w Norwegii 4 pracowników bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie z Bergen na produkcji dań mrożonych. Chętnie zatrudniamy również pary.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 4

Zadania:
– kontrolowanie jakości produktów wytwarzanych
– pakowanie dań mrożonych przy taśmie produkcyjnej
– wykonywanie drobnych prac magazynowych
– po przeszkoleniu pracownik będzie również obsługiwać maszyny znajdujące się na hali

Wymagania:
– bez problemów ze zdrowiem
– zatrudniamy jedynie kandydatów znających język angielski na poziomie komunikatywnym
– szybkie podjęcie pracy
– chętnie przyjmujemy osoby z doświadczeniem
– stanowisko jedynie dla Polaków niekaranych i nieposiadających nałogów
– podpisanie umowy w Gdańsku
– zdolność do pracy zmianowej
– możliwość pracowania w godzinach nocnych
– umiejętność pracowania w grupie

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie
– godne warunki zamieszkania
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne
– nie pobieramy opłat za proces rekrutacyjny
– pomoc polskich opiekunów
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– strój roboczy

Aplikacja:
Należy zarejestrować się na stronie: http://bit.do/rekrutacja-2016 z zaznaczeniem: Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016

Źródło:

ID ogłoszenia: 30556b79cff950fe

9 komentarzy na “Norwegia praca w Bergen na produkcji dań mrożonych bez języka od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy

  2. witam
    jestem zainteresowany pracą w Bergen
    mieszkam w Norwegii i mogę podjąć prace natychmiast
    bardzo proszę o kontakt , podaje mój numer telefonu +47 96705823

  3. Witam, wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani od zaraz. jesteśmy uczciwi, pracowici,bezkonfliktowi, stopien znajomosci jezyka angielskiego – komunikatywny

  4. Jestem zainteresowany, mam duze doswiadczenie w pracy produkcyjnej, prosze o kontakt

  5. Dzień dobry, jestem zainteresowana podjęciem pracy. Jestem dyspozycyjna od zaraz. Mówię bardzo dobrze w języku angielskim a także znam podstawy języka norweskiego. Zamieszkuję w Bergen. Proszę o kontakt +48 731 089 992

  6. Mieszkam w bergen. Jestem zainteresowany praca . Numer kontaktowy 91254367. Czekam na odp

  7. Praca slodycze na 23 lutego 2016 @ 16:00

    Witam pracowlem w norwegi na podobnym stanowisku prosze o kontakt pod nr 504668382

  8. Dzień dobry,

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy. Jestem dyspozycyjna od zaraz. Chętnie podejmę się nauki języka norweskiego, język angielski znam bardzo dobrze w mowie i w piśmie. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  9. Witam jestem zainteresowany pracą jeśli jeszcze aktualna, mieszkam kawałek od Bergen, znam angielski płynnie i norweski komunikatywnie, proszę o kontakt na e-mail’a z szczegółami pracy, szczególnie dokładnym adresem miejsca pracy ponieważ wiem, że Bergen to trudne miast do poruszania się samochodem. Dziękuje z góry.