165 NOK/h brutto

Norwegia praca w Bergen na produkcji mrożonek bez znajomości języka dla par

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2015 17:12

Od zaraz ogłoszenie dla 2 par bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Oferta pracy w Norwegii z Bergen na linii produkcyjnej dań mrożonych. Zatrudnienie na 3 miesiące już od października.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: od zaraz (październik)
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Szczegółowe zadania zostaną przydzielone bezpośrednio po rozpoczęciu pracy. Między innymi będzie to kontrola jakości produktów ich pakowanie czy obsługa taśmy.

Wymagania:
– angielski na poziomie komunikatywnym jest wymagany
– zdolność podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
– doświadczenie produkcyjne jest mile widziane
– zatrudniamy osoby bez nałogów i niekarane
– osoba otwarta, komunikatywna, żywiołowa
– wyrobienie norm dziennych
– dostosowanie się do tempa pracy
– podjęcia pracy również na nocne zmiany
– należy przyjechać do Gdańska, gdzie mieści się nasze biuro i osobiście podpisać umowę

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy opłacone przez pracodawcę
– pomagamy w kwestii formalnej
– brak ukrytych kosztów podczas procesu rekrutacyjnego
– pomoc polskiego opiekuna zmiany
– szkolenia wprowadzające są zapewnione
– strój roboczy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://goo.gl/ItGQyG z tematem: Produkcja spożywcza Bergen 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-norwegia-na-produkcji-dan-gotowych-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 88656029ff1c895d

5 komentarzy na “Norwegia praca w Bergen na produkcji mrożonek bez znajomości języka dla par”

  1. Jestem zainteresowany pracą wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na adres email: janorrek@wp.pl . Jeśli nadal jest to aktualne.

  2. Witam. Wraz z narzeczoną chcemy wyjechać do Norwegii. Jesteśmy z Gdańska i w każdej chwili jesteśmy gotowi do wyjazdu. Prace traktujemy bardzo poważnie. Prosimy o kontakt pod numer 537696069

  3. Witam serdecznie.Jestem zainteresowany ofertą pracy.proszę o kontakt.+44 7759330453. Jestem pracowitą i sumienną osobą odpowiedzialną.posiadam prawojazdy kat b,język angielski komunikatywny.pracę mogę podjąć od zaraz.pozdrawiam rafał

  4. Marcin Koza na 29 września 2015 @ 20:53

    Witam

    Wraz z dwójką zanjomych jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą z tym ze możliwy nasz wyjazd byłby w granicach 15 pazdziernika. jezeli jestescie państwo zainteresowani naszymi osobami to prosimy o kontakt tel : 725034530 lub e mail: martins1991@interia.pl

    Z góry dziekujemy i pozdrawiamy

  5. Witam, wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani pansta oferta ponad to posiadamy norweskie numery personalne a dodadkowym atutem jest to ze oprucz jezyka angielskiego potrafie sie porozumiec sie w jezyku norweskim prosze o pilny kontakt na adres abucewicz.michal@gmail.com