do ustalenia

Norwegia praca w Bergen przy sprzątaniu domów i mieszkań bez języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:53

Oferta fizycznej pracy w Norwegii dla kobiet bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Ogłoszenie z Bergen od zaraz dla pracownika sprzątającego domy i mieszkania.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na sprzątaniu domów i mieszkań. Do zadań pracownika może należeć między innymi:
– odkurzanie
– zmywanie naczyń
– mycie okien
– ścieranie kurzy
– czyszczenie mebli
– sprzątanie łazienki
– itp.

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie atutem
– praca odbywa się w dwuosobowym zespole dlatego od kandydatek oczekujemy otwartości i umiejętności porozumiewania się
– znajomość języka angielskiego
– fachowe podejście do zadań
– punktualność, zdyscyplinowanie, zaangażowanie
– dla osób energicznych
– dobre ogólne zdrowie fizyczne

Oferujemy:
– wsparcie polskiego opiekuna
– jasne warunki zatrudnienia
– oferujemy umowę o pracę
– szkolenia wdrażające
– każdemu początkującemu pracownikowi oferujemy pomoc
– zapewniamy przyjazną atmosferę
– legalną pracę od zaraz
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV na maila: martajastrzebska@poczta.pl w treści proszę umieścić informację na temat doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-bergen/

ID ogłoszenia: 442557df48094bd9

3 komentarze na “Norwegia praca w Bergen przy sprzątaniu domów i mieszkań bez języka”

  1. Jestem zainteresowana oferta sprzatania.
    Jestem pracowita i punktualna .Fizycznej pracy sie nie boje .Jestem osoba komunikatywna z poczuciem humoru i zaangażowanie do pracy
    Prosze o kontakt
    dziekuje
    magdalena

  2. Jestem zainteresowany pracą w Norwegii, posiadam prawo jazdy kat.B.,
    pozdrawiam, Mirem..

  3. Jestem zainteresowany , posiadam też prawo jazdy kat. B,
    pozdrawiam , Mirek.