do ustalenia

Norwegia praca w budownictwie dla malarza bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:04

Firma budowlana z Bergen szuka malarzy bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach. Od pracowników wymagamy posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– przygotowanie podłoża
– malowanie ścian, sufitów
– wykonywanie prac wykończeniowych typu: szpachlowanie, tynkowanie
– nakładanie gładzi, polerowanie

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy w trybie natychmiastowym
– zależy nam na kandydatach znający dobrze języka angielski
– należy posiadać 5 letnie doświadczenie na danym stanowisku
– wcześniejsze zatrudnienie w krajach skandynawskich
– oferta dla osób z wykształceniem budowlanym
– dokładne wykonywanie zadań
– precyzja, samodzielność, zaradność
– chęć zdobywania nowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technik budowlanych

Oferujemy:
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– pracodawca oferuje pracę od zaraz
– możliwość odprowadzania składek
– samodzielność w wykonywaniu powierzanych zadań
– ubezpieczenie i zakwaterowanie są zapewnione
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony:  infopraca.pl/praca/malarz-szpachlarz-norwegia/norwegia-bergen/12303772

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-budowie-jako-malarz-przy-wykonczeniach-bergen/

ID ogłoszenia: 27156316315db664

2 komentarze na “Norwegia praca w budownictwie dla malarza bez znajomości języka Bergen”

  1. Witam Mam 29 lat posiadam 10 letnie doswiadczenie w szpachlowaniu Malowaniu, tapetowaniu jak ruwnierz posiadam kwalifikacje kierunkowe

  2. Damian Synowczyk na 6 czerwca 2016 @ 14:23

    witam poszukuje pracy
    mam duże doświadczenie w remontach żadnej pracy się nie boje

    Damian Synowczyk