do uzgodnienia

Norwegia praca w budownictwie jako malarz bez języka od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2016 01:47

Firma budowlana z Bergen zatrudni od zaraz pracownika bez znajomości języka norweskiego do malowania i tapetowania. Norwegia praca dla Polaków w budownictwie od 29 marca 2016.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: do ustalenia NOK

Termin: od 29 marca 2016

Liczba wakatów: 15

Zakres obowiązków:

  • prace budowlane polegające na malowaniu i tapetowaniu ścian
  • gipsowanie ubytków
  • używanie profesjonalnych narzędzi i materiałów

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia
  • obeznanie w nowoczesnych technikach i wszelkich materiałach budowlanych
  • wysoka kondycja fizyczna
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi narzędzi budowlanych

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną ze standardami norweskimi
  • dodatek urlopowy
  • pomoc w zapewnieniu zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe są regularne zjazdy do Polski
  • wsparcie pracownika polskiego pochodzenia w dopełnieniu formalności oraz z uzyskaniem świadczeń socjalnych
  • pracownikom najlepszym stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie następujących dokumentów:

  • CV ze zdjęciem
  • portfolio lub zdjęcia swoich prac
  • referencje lub dane do kontaktu z byłymi pracodawcami

na nasz adres: agb@cwork.no oraz syb@cwork.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dla-malarza-budowlanego-w-bergen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 24656e8a0e0f0646

2 komentarze na “Norwegia praca w budownictwie jako malarz bez języka od zaraz Bergen”

  1. Dariusz Barski na 9 maja 2016 @ 10:54

    W tej chwili pracuje w Goteborg przy remontach mieszkań i łazienek ( wraz z izolacją ) . Mam 43 lata , pracuje w zawodzie budowlanym 17 lat .Mam duże doświadczenie ,znam się na projektach .Bez nałogów .

  2. Damian Synowczyk na 6 czerwca 2016 @ 14:17

    witam poszukuje pracy
    mam duże doświadczenie w remontach żadnej pracy się nie boje

    Damian Synowczyk