215-220 kr/h brutto

Norwegia praca w budownictwie od zaraz monterzy wentylacji, Bergen 2021

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2021 13:31

Firma z Bergen poszukuje od zaraz doświadczonych monterów wentylacji do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2021 w budownictwie ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy monterów wentylacji do pracy w mieście Bergen.

Zakres obowiązków: montowanie kanałów wentylacyjnych w budynkach użyteczności publicznej.

Ze względu na restrykcje wprowadzone przez rząd norweski i zamknięte granice, rekrutujemy tylko osoby przebywające na terenie Norwegii lub przebywające poza Norwegią ale posiadające zameldowanie w Norwegii.

Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia w zawodzie
umiejętność pracy w zespole
znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego na poziomie komunikatywnym (jeśli chcesz wyjechać z kolegą, wtedy jedna osoba powinna znać j. anielski lub norweski)
samodzielność
znajomość rysunków technicznych
pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy
doświadczenie zawodowe z krajów Skandynawskich będzie bardzo dużym atutem

Oferujemy:

legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% lub 12% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
pełne ubezpieczenie
dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w pokojach jednoosobowych w hotelach, domach lub mieszkaniach. Mieszkania są wyposażone w: meble, pościel, akcesoria kuchenne, pralkę, lodówkę, Internet (WiFi), koszt to 3500 – 5500 kr/mies (w zależności od dostępnych mieszkań)
stawkę godzinową – od 215-220 kr/h brutto (ok. 70zł netto ) (zależna od przydzielonego podatku norweskiego). Stawka waha się w zależności od kwalifikacji
37,5-54 h roboczych w tygodniu – w zależności od projektu i kwalifikacji
darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy
możliwość rozpoczęcia pracy od stycznia 2021
Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!

Prosimy o dopisaniu w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobforce Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

ID ogłoszenia: 23160754dfbec763