do ustalenia

Norwegia praca w budownictwie przy remontach płyty gipsowych bez języka

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:54

Firma budowlana szuka od zaraz regipsiarzy do pracy w Norwegii. Oferta w budownictwie dla montera płyt kartonowo-gipsowych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik zajmować się będzie montowaniem płyt kartonowo-gipsowych
– będę wykonywane również zadania związane wykańczaniem wnętrz
– montowanie ścianek w systemie Deko
– praca z różnymi produktami

Wymagania:
– szybki wyjazd do Norwegii
– dla osób z wykształceniem budowlanym (warunek konieczny)
– złota rączka
– kandydaci powinni znać najnowsze techniki budowlane
– angielski na dobrym poziomie
– doświadczenie przy montowaniu regpisów (dokumenty potwierdzające do wglądu)
– wytrzymałość fizyczna
– dokładność, precyzja, elastyczność
– samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy:
– zapewniamy legalną pracę od zaraz
– norweską umowę o pracę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– możliwość odprowadzania składek

Aplikacja:
W celu rejestracji można zadzwonić pod numer: 12 661 64 00 bądź zarejestrować się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/monter-scianek-dzialowych-i-sufitow-podwieszanych-norwegia,oferta,3925619

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-przy-wykonczeniach-montaz-regipsow-od-zaraz-na-budowie/

ID ogłoszenia: 586557e0efd9b497

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Norwegia praca w budownictwie przy remontach płyty gipsowych bez języka”

  1. Witam czy może firma szuka pomocników na budowe,wykończeniówka,niestety nie znam j.angielskiego.