powyżej 15000 PLN

Norwegia praca w budownictwie przy wykończeniach jako płytkarz-glazurnik z językiem angielskim od zaraz Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim, Tromso, Molde, Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 19:11

Od zaraz oferta pracy w Norwegii, z językiem angielskim, w budownictwie przy wykończeniach, jako glazurnik-płytkarz. Ogłoszenie z Trondheim, Tromso, Molde i Bergen. Zapewnione zakwaterowanie odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany przy wykończeniach, jako glazurnik-płytkarz.

Lokalizacja: Trondheim, Tromso, Molde i Bergen.

Wynagrodzenie: powyżej 15 000 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej przy układaniu glazury, a także wykonywanie prac murarsko – tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku murarza albo płytkarza;
  • język angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy ze Skandynawii na podobnym stanowisku;
  • referencje od pracodawców;
  • możliwość wyjazdu od zaraz.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 200 NOK w górę;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • wsparcie konsultanta;
  • zatrudnienie w stabilnej firmie;
  • możliwość pracowania w nadgodzinach;
  • strój roboczy oraz narzędzia do pracy;
  • pomoc w załatwieniu formalności, które dotyczą pozwolenia na pracę;
  • kontrakt podpisywany z norweską agencją zatrudnienia.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: pracuj.pl/praca/murarz-plytkarz-glazurnik-trondheim-tromso-molde-bergen,oferta,6552190

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-w-budownictwie-przy-wykonczeniach-jako-plytkarz-glazurnik-trondheim-2019/

ID ogłoszenia: 3315c53320ee6203

3 komentarze na “Norwegia praca w budownictwie przy wykończeniach jako płytkarz-glazurnik z językiem angielskim od zaraz Trondheim”

  1. Witam.. pracowałem na stanowisku glazurnik w norwegii w miejscowości Drammen 3 lata.. jestem zainteresowany ofertą.. wykonuję łazienki samodzielnie.. włącznie z izolacją .. elektryką.. i hydrauliką.. num. tel.. 609 752 725

  2. Jarosław na 17 marca 2019 @ 09:20

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam 10cio letnie doświadczenie w układaniu glazury terakoty szpachlowanie malowanie prowadziłem działalność w Polsce budowa domów od podstaw pod klucz na chwilę obecną pracuje w Norwegii jako monter rusztowań tel 0048668111295

  3. jestem zainteresowany ogłoszeniem 17 lat stazu jako płytkarz jestem samodzielny ostatnie 6lat w niemczech jako płytkarz 508683680