do ustalenia

Norwegia praca w Drammen na produkcji żywności bez języka od zaraz

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2015 15:05

Od zaraz zatrudnimy 4 osoby bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Drammen na linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności i innych zadaniach pomocniczych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
– przydzielane zadania są różne i zależą od aktualnych zapotrzebowań produkcyjnych
– pracownik może zostać przydzielony do obsługiwania maszyn produkcyjnych bądź też do pakowania i kontrolowania jakości produktów

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– rzetelne wykonywanie zadań
– punktualne stawianie się w pracy
– odpowiedzialność, zaangażowanie, elastyczność
– szybkość uczenia się
– możliwość pracowania na zmiany
– zależy nam na pracownikach energicznych
– dobre zdrowie
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– szkolenia wprowadzające
– pomoc przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– zatrudniamy osoby bez znajomości języka norweskiego

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: post@rekrutteringshusetmork.no z tematem: Produksjonsmedarbeider.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-na-produkcji-spoz-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 70355e17d2d9c26b

6 komentarzy na “Norwegia praca w Drammen na produkcji żywności bez języka od zaraz”

  1. Prosze o kontakt na 30 sierpnia 2015 @ 21:44

    Witam jestem zainteresowany panska oferta bardzo prosze okontakt +48 504 925 199

  2. Witam serdecznei ja wraz z żoną jesteśmy zzainteresowani państwa ofertą pozdrawiamy i czekamy na kontakt +48661183590

  3. Dawid Paweł na 16 września 2015 @ 01:09

    Witam Wraz z kolegami jesteśmy zainteresowani państwa ofertą proszę o kontakt +48663564468

  4. witam bylbym zainteredowany wyjazd odrazu nawet z kolegą jeśli jest taka potrzeba +48506-550-009

  5. Witam jestem zainteresowana oferta pracy mieszkam w Eidsfoss wiec nie ma problemu z zakwaterowaniem. Przyjechałam miesiąc temu do Norwegi nie znam jez. Norweskiego a angielskiego znam podstawy ale cały czas sie uczę mój numer tel .48673293

  6. Witam jestesmy zainteresowane pańska ofertą z siostra i bratowa znamy komunikatywnie język angielski proszę o kontakt pod nr +47 403 43 484. Z góry dziękuję 🙂