158 NOK/h brutto

Norwegia praca w gastronomii od zaraz pomoc kuchenna bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2018 00:40

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku pomocy kuchennej. Od zaraz oferta zatrudnienia w restauracji hotelowej z Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 156 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w restauracji hotelowej jako pomoc kuchenna
  • zadaniem pracownika w sezonie będzie wydawanie posiłków na zasadzie szwedzkiego stołu, po sezonie wydawanie dań z menu
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała zmywak, sprzątała oraz przygotowywała składniki

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • chęć i motywacja do pracy
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat
  • dodatki do pensji
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 2400 NOK
  • pracę w Norwegii na podstawie rocznej umowy
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aby aplikować należy wypełnić formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018, prosimy zaznaczyć opcję “Pomoc kuchenna Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pomoc-kuchenna-w-restauracji-oslo/

ID ogłoszenia: 6295b1e51cdd2c38

10 komentarzy na “Norwegia praca w gastronomii od zaraz pomoc kuchenna bez języka Oslo”

  1. Małgorzata Ciba na 18 czerwca 2018 @ 20:40

    Byłabym zainteresowana.
    mój numer kontaktowy 519555465.

  2. Barbara Olszewska na 19 czerwca 2018 @ 21:12

    Witam,
    poszukuję pracy w Oslo w terminie od połowy lipca tego roku.
    Pozdrawiam, Barbara Olszewska

  3. Witam jestem zainteresowany

  4. Dorota Zawadzka na 28 czerwca 2018 @ 13:48

    Dzień dobry.
    Mam doświadczenie jako kucharz. Chętnie podejmę się tej pracy. Mieszkam w Oslo. Kontakt do mnie 96663997.
    Dorota

  5. Małgorzata Reszka na 2 sierpnia 2018 @ 15:32

    Dzień dobry,

    jestem bardzo zainteresowana oferowanym stanowiskiem. Uprzejmie proszę o kontakt, jeśli praca jest aktualna.

  6. Witam jestem zainteresowana. Moj numer kontaktowy 92523228

  7. szanowni panstwo iestem pracowitym pracownikiem pracowalem jako pomoc kuchena i na zmywaku prosze o kontakt juliusz

  8. szanowni panstwo szukam pracy jestem stwarzam rzadnych klopotuw znaiomosc angielski kontaktowy

  9. Witam 🙂 Jestem zainteresowana pracą 537111116