167 NOK/h brutto

Norwegia praca w Haugesund przy pakowaniu łososia od zaraz bez języka

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2015 02:05

Przetwórnia z Haugesund szuka pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii przy pakowaniu ryb na linii produkcyjnej. Oferta ważna na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Haugesund
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pr/007/2015

Zadania:
– pakowanie
– kontrolowanie jakości
– ważenie produktów
– porcjowanie oraz filetowanie ryb
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– szybki wyjazd do Norwegii (start już w listopadzie)
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– szybkie dostosowanie się do panujących warunków
– chęć podjęcia pracy w przetwórstwie rybnym
– energiczność, szybkość, niezawodność
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– przyjazd do Gdańska w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– podpisanie umowy bez pośredników
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty
– miejsce do zamieszkania blisko pracy w cenie 4000 NOK za miesiąc (czynsz jest odliczany z wynagrodzenia)
– szkolenia BHP oraz z prawidłowej obsługi maszyn
– strój do pracy jest zapewniony
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Rejestracja odbywa się poprzez wysłanie CV (po angielsku) z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: palitelig-rekruttering@contractor.net z tematem: pr/007/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-pakowanie-lososia-ryb-bez-jezyka-haugesund-listopad-2015/

ID ogłoszenia: 9145630e45866529

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Norwegia praca w Haugesund przy pakowaniu łososia od zaraz bez języka”

  1. praca przy pakowaniu łososia na 29 października 2015 @ 11:06

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany ofertą pracy przy pakowaniu łososia. Jestem pracowitym sumiennym 26 latkiem,bez nałogów. Pracodawcy w Polsce są bardzo zadowoleni,lecz wynagrodzenie jest absurdalne. Proszę o kontakt 723080 949. Jesteśmy gotowi wyjechać z partnerką.

  2. Dzień dobry,
    Jestem zdeterminowany, by wyjechać do pracy, przez Państwo oferowanej. Jestem do dyspozycji : adamlitmanowski@wp.pl.
    Kłaniam się I pozdrawiam.
    Adam Litmanowski

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy 3 osoby prosze napisac sms 534987504 lub w emailu grynetwork@gmail.com