148 NOK za godz. brutto

Norwegia praca w Oslo dla grup przy pakowaniu sera bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2015 14:52

Aktualnie poszukujemy pakowaczy do pracy w Norwegii (Oslo). Jest to zatrudnienie na wakacje dla 3 par przy pakowaniu sera bez znajomości języka norweskiego. Oferta skierowana jest również do 6 osobowej grupy.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 148 NOK za godz. brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 6

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się pakowaniem sera pokrojonego w plasterki do odpowiednich opakowań. Zadania wykonywane są przy taśmie. Możliwa również praca przy maszynach dla osób po przeszkoleniu.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– zaplanowanie wyjazdu na okres wakacyjny
– szybkość wykonywania zadań
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– zmotywowanie, punktualność
– możliwość pracy również po godzinach
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
-umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– przyjazd samochodem jest mile widziany

Oferujemy:
– dobrą pracę w norweskiej firmie
– zatrudnienie na 10 tygodni
– zakwaterowanie w cenie 3800 NOK za miesiąc od osoby w pokojach 2 osobowych
– możliwość telefonicznego kontaktowania się z polskim koordynatorem
– wspieramy podczas wypełniania niezbędnych dokumentów aplikacyjnych
– zapewniamy ubezpieczenie NNW

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://bit.do/rekrutacja-norwegia-2015 i wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji: Pakowanie sera Oslo czerwiec/lipiec 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-pakowanie-sera-dla-par-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka-2015/

ID ogłoszenia: 641558be780e7bfd

Linki sponsorowane

11 komentarzy na “Norwegia praca w Oslo dla grup przy pakowaniu sera bez znajomości języka”

  1. Jesteśmy grypa studentów 4-5 osobowa którzy podejmą prace na okres lipiec-sierpień. email:tornado94@o2.pl telefon:663868803.

  2. Witam jesteśmy grupą 4-6 osobową podjęcie pracy przypadałoby na okres lipiec/sierpień email: klosik123@gmail.com tel.692250724 lub 666887889

  3. Michał Ł` na 26 czerwca 2015 @ 11:40

    Witam!
    Jesteśmy grupą 3 studentów, którzy chętnie podejmą pracę na tym stanowisku. Jesteśmy gotowi zacząć pracę od zaraz. Posiadamy własne auto. email:mmlukasz95@gmail.com
    tel:+48694453195
    Pozdrawiam

  4. Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą wraz z chłopakiem. Mam 21 lat a chłopak 24 lata. Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz. Mamy doświadczenie na produkcji. Telefon:663-154-179.

  5. Wspólnie z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą.Jesteśmy dyspozycyjni i chętnie podejmiemy pracę na okres wakacyjny.
    Proszę o kontakt.
    xoxo.alexandra.janicka@gmail.com
    512839689

  6. Marcin Palicki & Magdalena Gapińska na 30 czerwca 2015 @ 15:05

    Witam.
    Jesteśmy młodymi studentami którzy bardzo zainteresowani są tą ofertą.
    Naszymi atutami jest to że pracowaliśmy obydwoje w restauracjach. Ja jestem technikiem kucharzem zaś moja dziewczyna pracowała jako kelnerka, także uważam że doświadczenie w podobnej branży mamy. Jeszcze musiałbym zaznaczyć że jestem studentem na uczelni medycznej wydział lekarski – także mógłbym też oferować pomoc lekarską w razie jakichkolwiek wypadków.
    Mamy obydwoje komunikatywny angielski.
    Pozytywnym rozpatrzeniem prośby o pracę odwdzięczymy się rzetelnością , pozytywnym nastawieniem oraz pracowitością.
    Z wyrazami szacunku
    Kontakt :509-653-250

    Marcin Palicki
    Magdalena Gapińska

  7. Razem z kolegą podejmę się pracy na okres lipiec-sierpień. Moj nr 690837573

  8. Razem z kolegą podjeme sie pracy na okres sierpień-wrzesień Moj nr. 690837573

  9. Aleksandra na 6 lipca 2015 @ 10:26

    Witam!Jestem zainteresowana ta oferta,podjelabym sie tej pracy.Tylko prosilabym o podanie w jakim rejonie Oslo sie znajduje ta praca.podaje moj numer telf.47 99887571.pozdrawiam

  10. Witam! jestem zainteresowana ta praca,oto moj numer 47 99887571

  11. Witam. Jestem zainteresowana podjeciem pracy od zaraz. Obecnie mieszkam w Drammen. Moj email : ewa5421@ interia.pl. Moj numer telefonu +48500463112. Pozdrawiam.