do ustalenia

Norwegia praca w Oslo dla kierowcy kat.C przy załadunku i rozładunku towarów

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2014 03:18

Firma logistyczna z Oslo szuka kierowców kat.C do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków przy załadunku i rozładunku towarów. Ogłoszenie adresowane do osób posiadających uprawnienia HDS.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– kierowanie ciężarówkami z towarem
– załadunek i rozładunek towarów
– dbanie o samochód, którym się jeździ
– dostarczanie produktów według ustalonego czasu

Wymagania:
– prawo jazdy kat.C
– posiadanie uprawnień HDS i kartę kierowcy
– doświadczenie jest niezbędne
– znajomość ulic Oslo
– odpowiedzialność, sumienność
– chęć do pracy za granicą
– osoba zorganizowana
– zdrowy kręgosłup i wzrok

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy dobre warunki zatrudnienia
– system dwuzmianowy
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania w jak najkorzystniejszej cenie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/kierowca_logistyka,ogloszenie,20141020172108.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/kierowca-kat-c-oferta-pracy-w-norwegii-w-transpocie-ciezarowym-oslo/

ID ogłoszenia: 269544c21bbad6b0

10 komentarzy na “Norwegia praca w Oslo dla kierowcy kat.C przy załadunku i rozładunku towarów”

  1. witam poszukuje prace na terenie norwegi posiadam prawko na tira C=E karta kierowcy adr code95 w tym momecie jestem na terenie holandi pracuje jako kierowca znam angielski i holenderski

  2. witam poszukuje prace na terenie norwegi posiadam prawko na tira C=E karta kierowcy adr code95 w tym momecie jestem na terenie holandi pracuje jako kierowca znam angielski i holenderski proszo o kontakt

  3. Szukam pilnie pracy w Skandynawii. Posiadam prawo jazdy kategorii B,C,E (karta kierowcy) oraz uprawnienia na obsługę HDS i wózki widłowe (dodatkowo uprawnienia na obsługę koparki i koparko- ładowarki). Posługuję się biegle językiem rosyjskim i angielskim w stopniu komunikatywnym. Nadmieniam, ze rok czasu pracowałem w Norwegii w charakterze kierowcy kategorii C (posiadam referencje), a obecnie pracuję jako kierowca i operator koparki w firmie branży energetycznej.

  4. poszukuje pracy jako kierowca najlepiej za granica ze stałym pobytem. posiadam wszystkie kategorie a obecnie 7 lat jeżdżę ciężarówką w lesie przy wywozie drzewa. posiadam aktualne badania i kartę kierowcy. interesuje mnie praca tylko zagraniczna , międzynarodówki nie wchodzą w grę. posiadam uprawnienia hds . posiadam 15 letnia praktykę w zawodzie kierowcy.
    moj nr kontaktowy 606651276 lub pod adresem email hoonoorciia@wp.pl

  5. witam!
    jestem zainteresowany pracą kierowcy.Posiadam uprawnienia kat.C,E,HDS,ADR,wózek widłowy,karte kierowcy,kilkuletnie doświadczenie jako kierowca,pozwolenie na pracę w Norwegii.Obecnie pracuję sezonowo w Norwegii,jednak poszukuję konkretnej pracy na stałe

  6. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 10:08

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938

    • czesc tez mieszkam w holandi i tez planuje wyjechac do norwegi moze razem bysmy cos wykombinowali co ty nato

  7. witam, mam 57lat pracuje w szwecji 8 lat posiadam kat BCDE plus HDS. poszukuje pracy w norwegii tel 0046 721844115

  8. Rafał Zachurzok na 23 kwietnia 2019 @ 15:25

    Witam. Zainteresowany pracą kierowcy w Norwegii. Mam 10 letnie doświadczenie C+E+ADR transport paliw ciekłych

  9. Jestem zainteresowany na 20 października 2019 @ 19:23

    Prosze o kpntakt 0048791278382