153,80 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca w Oslo na magazynie zbieranie zamówień bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 00:24

Szukamy od zaraz komisjonera bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 153,80 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– załadunek paczek gotowych do wysłania
– rozładunek dostaw
– układanie produktów na półkach magazynowych według określonego schematu
– zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
– obsługiwanie skanera ręcznego i elektrycznego wózka paletowego
– prowadzenie prac porządkowych na magazynie

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie zadań
– obowiązkowość, punktualność, komunikatywność
– roczne doświadczenie w pracy na magazynie
– koniecznie kandydat musi znać język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
– sprawne wywiązywanie się z obowiązków
– chęć wzięcia udziału w szkoleniach
– wyjazd od zaraz
– zdolności matematyczne

Oferujemy:
– pracę na 3 miesiące
– podpisanie umowy norweskiej
– na miejscu pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjne
– osobom bez zamieszkania proponujemy wygodne lokum z jednych z naszych ofert mieszkaniowych
– godziwe warunki pracy
– konkurencyjne stawki godzinowe
– praca w nadgodzinach oraz weekendy płatna dodatkowo

Aplikacja:

W celu aplikacji należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=60888104

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-spozywczym-bez-znajomosci-jezyka-oslo-od-zaraz-2015/

ID ogłoszenia: 569559c4cacd27a2

8 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca w Oslo na magazynie zbieranie zamówień bez języka”

  1. mateusz kuzma na 8 lipca 2015 @ 15:37

    Witam
    Aktualnie przebywam w Oslo i jestem zainteresowany ofertą pracy. Prosze o kontakt

  2. Witam!
    Chcialam zglosic moja kandydature do pracy na magazynie.
    Prosze o kotakt e.opalka@onet.eu

    Pozdrawiam

  3. Witam , jestem zainteresowany państwa propozycja , posiadam dodatkowo uprawnienia na wózek . Prosze o kontakt 462 10 925

  4. Witam zz tej strony Mateusz Cwiklik. Aktualnie jestem bezrobotny i poszukuje pracy dlatego pragnę zgłosić swoją kandydaturę na te stanowisko. Posiadam doświadczenie jakie nabyłem pracując jako magazynier przez 2 lata w Nutricia Polska S.A.oraz certyfikat w języku Polskim oraz Angielskim na wózki widłowe. dane kontaktowe tel. 570438316
    mati91-05@o2.pl
    pozdrawiam

  5. eryk konrad na 9 lipca 2015 @ 17:23

    Jesteśmy młodzi,chętni lat 18,21 od dziś w Oslo, proszę o kontakt edyta.janczak@op.pl
    661122647

  6. Witam, jestem zainteresowany ofertą. Spełniam wszystkie wymagania. Proszę o kontakt na adres wojszwillo.marcin@gmail.com

    Pozdrawiam

  7. Witam
    Zgłaszam swoją kandydaturę do pracy w magazynie.
    Proszę o kontakt alibaba_1972@o2.pl

    pozdrawiam

  8. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy….jeśli w ogóle jest jeszcze aktualna…proszę o kontakt na emaila monica.dob@gmail.com, Pozdrawiam, Monika.