do ustalenia

Norwegia praca w Oslo na produkcji zabawek bez znajomości języka od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 października 2015 12:41

Od zaraz zatrudnimy kandydatów bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo na produkcji, montaż zabawek przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: nw/060/15

Zadania:
Pracownik składa zabawki przy taśmie produkcyjnej, a następnie pakuje je do pudełek wraz z instrukcją z elementami dodatkowymi.

Wymagania:
– angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym
– należy być osobą zręczną, spostrzegawczą
– wywiązywanie się ze swoich obowiązków
– zdolność do pracy w zespole
– otwartość, zaangażowanie
– doświadczenie produkcyjne będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego, ale nie jest obowiązkowe
– wyjazd od zaraz i gotowość pozostania w Norwegii do końca roku 2015

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz na norweskich warunkach
– podpisanie umowy na 10 tygodni
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– pomoc polskiego koordynatora
– wyrobienie nadgodzin (płatne dodatkowo)

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: norwayworker@europe.com w temacie należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-produkcji-montaz-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 6175616d6afac2cf

3 komentarze na “Norwegia praca w Oslo na produkcji zabawek bez znajomości języka od zaraz”

  1. Kamila i Patryk na 10 października 2015 @ 11:26

    Witam! Jesteśmy młodą parą (21 lat) silnie zmotywowaną do pracy,lubiącą nowe wyzwania, jesteśmy odpowiedzialni i punktualni. Ja przebywałem już w Norwegii. Lubimy pracę w zespole,bezkonfliktowi i otwarci na nowe znajomości
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury oraz kontakt pod numerem 531739555

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy gotowy od zaraz mieszkam w oslo prosze o kontakt 92523690

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy, mozliwość rozpoczęcia pracy od zaraz, prosze podac e-mail to podesle swoje CV
    tel 609 170 504