156 NOK/h brutto

Norwegia praca w Oslo od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 listopada 2014 03:29

Zatrudnimy od zaraz 3 pakowaczy – Polaków do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu produktów spożywczych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto
Numer referencyjny: pr/094/2014

Zadania:
– pakowanie świątecznych zestawów słodyczy
– przepakowywanie produktów
– kodowanie towaru
– sprawdzanie jakości produktów końcowych

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu za granicę
– możliwość pozostania w Norwegii do końca bieżącego roku
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– doświadczenie produkcyjne przy pakowaniu
– kandydaci bez nałogów, zdrowi
– osobiste stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy (17,19 listopada)

Oferujemy:
– zatrudnienie na 6 tygodni
– rozliczenie podatkowe
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– zakwaterowanie częściowo opłacone przez pracodawcę (50NOK/24h)
– wyżywienie w cenie ok. 100 NOK za dzień
– legalną pracę sezonową od 21 listopada

Aplikacja:
Aplikację prosimy przesyłać w formie CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy: palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule wpisując numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: norwegia.pracabc.pl

ID ogłoszenia: 2495466a82a874db

6 komentarzy na “Norwegia praca w Oslo od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy”

  1. Wita. Jestem jestem zainteresowany oferta. Niedawno wrocilem.z Niemiec bo praca się skończyła. Jestem osoba odpowiedzialna i pracowita. Wywiązuje się ze swoich obowiązków. Komunokatywnie porozumiewał się w języku angielskim. Proszę o kontakt pod 730748626

  2. Jestem zainteresowana waszą ofertą pracy mam 38 lat wieloletni staż pracy na produkcji niestety nie znam języka

  3. Witam!
    Jestem zainteresowana pracą w Norwegii.Mam 42 lata niestety nie znam języka.

  4. Jestem zainteresowany praca w waszej firmie , Mieszkam w Oslo

  5. Wioleta i Łukasz na 1 lutego 2015 @ 10:00

    Witam serdecznie małenstwo w wieku 27 29 lat ainteresowane państwa ogłoszeniem pracowaliśy na produkcji

  6. witam jestem pracowity i sumienny gotowy do wyjazdu .pawlonr1@interia.pl