do ustalenia

Norwegia praca w Oslo sprzątanie mieszkań bez znajomości języka od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2015 00:33

Od zaraz szukamy osób bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta aktualna na 3 miesiące,

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– przez pierwsze 3 miesiące zadania wykonywane są w grupach
– należy dokładnie sprzątać zlecane powierzchnie
– pracownik używa odpowiednich środków czystości

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– należy odpowiedzialnie podchodzić do zadań
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– osoba uczciwa, kontaktowa
– umiejętność współpracowania w grupie

Oferujemy:
– zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
– start już od zaraz
– dobre stawki godzinowe
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę zespołową
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez przesłanie CV na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl z tematem: sprzątanie domów i mieszkań, Oslo.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-oslo/

ID ogłoszenia: 90555ff18b303857

Linki sponsorowane

6 komentarzy na “Norwegia praca w Oslo sprzątanie mieszkań bez znajomości języka od zaraz”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Mam 40 lat przez ostatnie 5 lat pracowałam w Niemczech jako opiekunka i nie ukrywam że czas na zmianę pracy ponieważ praca opiekunki to psychiczne wykańczanie człowieka. Jestem osobą szybką ,temperamentną lubię sprzątać , a tym samym czystość nie jest mi obca.

    Mój numer kontaktowy 504428614 lub 913120971

    z poważaniem

    Hanna Wiśniewska

  2. Witam,jestem zainteresowana,oferta,posiadam doświadczenie w pracach porządkowych. Jestem gotowa do wyjazdu od zaraz.Proszę o kontakt mejlowy 004915214201803 Agata

  3. zgłoszenie na 23 września 2015 @ 19:49

    Witam serdecznie!
    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.
    Jestem osobą uczciwą, poważną, otwartą, łatwo nawiązuję kontakty, szybko się uczę, jestem osoba bezproblemową, bez nałogów. Język angielski umiem na poziomie podstawowym (komunikatywnym). Mam możliwość przyjazdu z koleżanką i własnym transportem (obydwie posiadamy prawo jazdy kat.B).
    Pozdrawiam, Maria.

  4. Witam jestem mlodym 22 letnim mezczyzna pelnym energi dokladnym dyspozycyjnym.bez nalogow. Mirszkam e oslo i jestem zainteresowany wasza oferta pracy z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

  5. Witam mam 23 lata . Znajomosc jezyka angielskiego. Jestem osobowa uczciwa i pozytywna . prosze o kontakt. Konrad * (+4796746873)

  6. Witam.
    Jesteśmy z koleżanką zainteresowane Państwa ofertą.Jesteśmy pracowite,uczciwe,energiczne.Znamy komunikatywnie angielski.
    Byłybyśmy gotowe do wyjazdy w styczniu 2016.
    W razie zainteresowania proszę o kontakt 698-794-422