145 NOK/h brutto

Norwegia praca w rolnictwie od zaraz bez znajomości języka zbiory warzyw Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2018 22:12

Oferujemy możliwość zatrudnienia w gospodarstwie rolnym z Moss dla kandydatów bez znajomości języka. Rolnictwo – praca w Norwegii od zaraz przy zbiorach warzyw i owoców.

Stanowisko: pracownik w rolnictwie

Miejsce pracy: Moss, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 145 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w charakterze pomocnika przy wykonywaniu zadań rolniczych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem, sortowaniem oraz pakowaniem owoców i warzyw
  • pracownik będzie odpowiedzialny za karmienie trzody chlewnej oraz dojenie bydła

Wymagania:

  • dobre nastawienie
  • brak uzależnień
  • posiadanie doświadczenia
  • zdolność pracy w zespole
  • pracowitość i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca października

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość wyjazdu dla par i grup
  • konkurencyjne zarobki wypłacane na czas

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Pomocnik w gospodarstwie rolnym Moss” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pomocnik-w-rolnictwie-moss-2018/

ID ogłoszenia: 9375b7fd3cbca38a

1 odpowiedź na “Norwegia praca w rolnictwie od zaraz bez znajomości języka zbiory warzyw Moss”

  1. Jestem zainteresowany podjęciem pracy tel 511740359