145 NOK/h brutto

Norwegia praca od zaraz na magazynie w Sandefjord bez języka zbieranie zamówień

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 22:30

Aktualnie poszukujemy pracowników przy zbieraniu zamówień na magazynie mieszczącym się w Sandefjord. Praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka norweskiego dla 10 osób. Zatrudnienie na około 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Sandefjord
Wynagrodzenie: 145 NOK/h brutto
Start: od zaraz (luty bądź marzec)
Liczba stanowisk: 10

Zadania:
– zbieranie zamówień
– rozładunek oraz załadunek towarów (pomocnik)
– układanie produktów na półkach magazynowych
– obsługiwanie wózka widłowego
– komisjonowanie

Wymagania:
– zdolność do pracy zespołowej
– angielski na dobrym poziomie
– należy posiadać dokumenty pozwalające na prowadzenie wózków widłowych
– zatrudniamy doświadczonych kandydatów
– zdolność do zaplanowania wyjazdu w podanym terminie
– pozostanie na miejscu przez okres do 6 miesięcy
– chęć pracowania po godzinach
– referencje od poprzednich pracodawców są mile widziane

Oferujemy:
– płatne zamieszkanie (koszt miesięczny to 3600 NOK)
– podpisanie norweskiej umowy o pracę
– samodzielne wykonywanie zadań
– 2 tygodniowy system wynagrodzeń
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– pomagamy przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów administracyjno-prawnych

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: [ogłoszenie wygasło]

Źródło:

ID ogłoszenia: 77256a3e64cdd8fb

4 komentarze na “Norwegia praca od zaraz na magazynie w Sandefjord bez języka zbieranie zamówień”

  1. Radziu2580 na 24 stycznia 2016 @ 20:47

    Witam posiadam uprawnienia na wozki widlowe,angielski komunikatywny,doswiadczenie na magazynach.

  2. Witam jestem bardzo zainteresowany tym ogłoszeniem! Spełniam wszystkie wymogi które zostały przedstawione. Mam duże doświadczenie na magazynie pracowałem w Polsce 5 lat w opoltrans średnia moja godz mies.to 300 godz byłbym bardzo zainteresowany nadgozinami. Jestem w stanie pracować od teraz

  3. Witam , jestem zainteresowany tym ogłoszeniem ! Spełniam wszystkie wymogi ! jestem młody , elastyczny , jestem W norwegi od jakiegoś czasu , język norweski oceniam na dobry , komunikatywny , język angielski biegły !

  4. witam jestem zainteresowany pracą mam uprawńieńia na wózki widłowe i wieloletnie doświadczenie gotowość do prac od zaras