do ustalenia

Norwegia praca w Stavanger dla malarza na budowie bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2015 17:39

Firma budowlana ze Stavanger szuka malarzy do pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Oferta w budownictwie dla Polaków przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: malarz
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger, Bergen, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowywanie podłoża
– mieszanie farb
– nakładanie farby na ściany i sufit
– zajmowanie się malowaniem natryskowym
– czyszczenie sprzętu po zakończonej pracy
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– doświadczenie w wymiarze 5 lat jako malarz
– wcześniejsze zatrudnienie w krajach skandynawskich będzie atutem
– posiadanie referencji
– bez problemów ze zdrowiem
– angielski na dobrym poziomie
– zdolność do pracy na dużych powierzchniach
– umiejętność posługiwania się sprzętem do malowania natryskowego
– znajomość zasad malarskich

Oferujemy:
– jasne warunki umowy
– wsparcie polskiego opiekuna
– pomagamy przy uzyskaniu świadczeń socjalnych
– w trakcie trwania umowy możliwy jest powrót do Polski (po uzgodnieniu)
– pomagamy znaleźć miejsce do zamieszkania
– gwarantowane odprowadzanie składek
– pomoc w pierwszych dniach
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/01-249159
Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-bergen-na-budowie-dla-malarza-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 76155e7132540633