do ustalenia

Norwegia praca w Stavanger przy sprzątaniu biur bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2015 01:33

Firma sprzątająca ze Stavanger szuka kobiet do pracy w Norwegii. Ogłoszenie przy sprzątaniu biur i mieszkań bez znajomości języka norweskiego. Wymagamy od pracownika dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Prace związane są ze sprzątaniem biur i mieszkań. Szczegółowe zadania pracownik będzie dostawać indywidualnie przy każdym zleceniu. Przykładowe zadania to: wycieranie kurzy, odkurzanie, mycie okien, podłóg, sprzątanie biurek, wyrzucanie śmieci itp.

Wymagania:
– zależy nam na kandydatkach posiadających doświadczenie przy sprzątaniu
– dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna
– szybkość dostosowania się do nowych warunków
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– możliwość pracowania również po ustalonych godzinach
– zaangażowanie, samodzielność, dokładność, uczciwość
– godne reprezentowanie firmy

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie
– w pierwszych dniach przeprowadzane są szkolenia
– zapewniamy przyjazną atmosferę na miejscu
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– transport wewnętrzny jest zapewniony

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: apply.dobra.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-sprzataczki-sprzatanie-domow-i-biur-stavanger/

ID ogłoszenia: 26555ce2055e4602

2 komentarze na “Norwegia praca w Stavanger przy sprzątaniu biur bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz. Wladam biegle angielskim, mam prawo jazdy i własny samochód. Duże doświadczenie w pracy w hotelu.
    Ewa Latkowska

  2. Witam mam doświadczenie w sprzataniu
    Pracowałam sprzatajac hotele, restauracje oraz
    Prywatne domy posiadam prawo jazdy kat.B
    Biegle porozumiewać się w języku angielskim